Leniwy pobyt nad morzem w Grzybowie

Dobrym pomysłem na urlop, może być spędzenie go nad Morzem Bałtyckim. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, osób samotnych, młodych par. Krajobrazy związane z morzem są przepiękne. Zachód słońca nie ma sobie równych, jest wyjątkowy i niezapomniany. Wśród licznych miejscowości, które są ciekawą propozycją dla turystów, warto zwrócić uwagę na miejscowość Grzybowo. Ta malutka wieś leży w powiecie kołobrzeskim (sprawdź info-> wikipedia.org/wiki/powiat_kolobrzeski) i jest dosyć popularną wsią. Mimo to, nawet w czasie pełnego sezonu nie spotkamy tu tłumów turystów, dzięki temu na plaży jest wiele miejsca do plażowania, a kąpieliska nie są zatłoczone. Noclegi są przeurocze, bo są to propozycje kameralnych pensjonatów i małych domów wczasowych. Baza noclegowa ma różne propozycje dla turystów, w różnych cenach, co dla wczasowiczów jest istotną informacją. Poza sezonem ceny są dużo niższe niż w sezonie letnim, dlatego do Grzybowa warto też przyjechać zimą czy wiosną.

Jedną z propozycji opcji noclegowej, są domki letniskowe. Cieszą się one bardzo dużą popularnością, głównie dlatego, że można z nich korzystać przez cały rok. Są one porządnie wyposażone, jest w nich dużo miejsca i są wygodne. Wiele z nich ma tarasiki, na których gdy pogoda dopisuje można przyjemnie spędzić np wieczór. Domki blisko morza sprawiają, że otwierając okno, czuje się słony powiew wiatru z nad wody i słyszy się szum fal. To bardzo przyjemne uczucie, dlatego tak wiele osób wybiera domki letniskowe jako nocleg (sprawdź oferty -> ).

Dużo osób decyduje się też na pobyt w pensjonacie, bo to bardzo bezpieczna forma spania. Wynajmując tam pokój, można liczyć na pełną obsługę, łącznie z podaniem posiłków, jeśli sobie tego zażyczymy. Grzybowo jest dobrą lokalizacją dla osób lubiących wypoczywać leniwie i aktywnie. Można tu spacerować po licznych ścieżkach, spędzać czas na plaży i na kąpielisku, jest sposobność, by uprawiać sporty wodne, pływać łódkami, łowić ryby. Nie brakuje tu też tras rowerowych, dzięki którym można zwiedzić całą okolicę. Przykładowo piękną rowerową trasa, która prowadzi przez las można wybrać się do oddalonego 87 kilometrów Dźwirzyna (sprawdź info -> myomy.pl/dzwirzyno)   Mimo popularności miejscowość, ta utrzymuje kameralny charakter, o co dbają mieszkańcy. Warto więc wziąć pod uwagę tą opcję, jeśli marzy nam się urlop w otoczeniu natury, niedrogi, ale bardzo relaksujący.

2 comments

  1. Anetk@@ pisze:

    Uwielbiam leniwe pobyty w małych nadmorskich miejscowościach… :) Dodałabym do tego jeszcze Dźwirzyno i Mrzeżyno

  2. tripalways pisze:

    A ceny noclegowe są podobne @Anetk@@?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>